Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Dla inwestorów

Informacja dla przedsiębiorców

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza PRZEDSIĘBIORCÓW do zgłaszania POTRZEB ROZWOJOWYCH będących podstawą do tworzenia założeń konkursowych, w szczególności na DOTACJE ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Zebrane informacje zostaną również uwzględnione w procesie identyfikacji INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI regionu, budowanym w oparciu o diagnozę rynkowych potrzeb i barier.

Czytaj więcej: Informacja dla przedsiębiorców

Dla inwestorów - Home

 

Witam w miejscu dla naszych obecnych, ale mamy też nadzieję, że i dla przyszłych inwestorów. Chcemy aby urząd miasta stał się dla Państwa partnerem.

Zapraszamy do nadsyłania informacji, które chcieliby Państwo zamieścić na miejskiej stronie (promocja@miroslawiec.pl).

Specjalnie dla Państwa zostało też uruchomione nowe stanowisko w urzędzie - stanowisko ds pozyskiwania funduszy zewnętrznych (Jadwiga Kamińska - j.kaminska@miroslawiec.pl). Specjalista zatrudniony na tym stanowisku, w swoich obowiązkach ma też wsparcie dla firm, które poszukują informacji przy tworzeniu wniosków o dotacje.

Podkategorie

Dodatkowe informacje