Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Sprawdź jak przyczyniasz się do rozwoju Mirosławca!

 

Od tego tygodnia mieszkańcy Gminy i Miasta Mirosławiec łatwo i szybko mogą sprawdzić, jak wygląda budżet miasta na 2017 rok, dowiedzieć się ile pieniędzy z ich podatku gmina przeznacza dziennie na funkcjonowanie szkoły, przedszkola czy na oświetlenie ulic. I wcale nie trzeba przeglądać złożonej z wielu stron uchwały budżetowej. Teraz wystarczy wejść na stronę http://miroslawiec.nacoidamojepieniadze.pl/.
Wszystkie informacje na stronie są przygotowywane na podstawie uchwały budżetowej. To na jej podstawie budżet został podzielony na kategorie tematyczne np. oświata i wychowanie, drogi gminne, pomoc społeczna i ochrona zdrowia, sport i rekreacja. Mieszkaniec wpisując wysokość swojego wynagrodzenia brutto może sprawdzić, jak gmina dysponuje jego pieniędzmi z podatków. Teraz w sposób jasny i bardzo czytelny mieszkańcy mogą zobaczyć, jak wydawane są jego pieniądze oraz jakie są główne źródła przychodu gminy w tym roku. Wszystko można sprawdzić w ujęciu dziennym lub miesięcznym. Chcemy pokazać, w jakim stopniu, płacąc podatki każdy z mieszkańców przyczynia się do rozwoju swojego miasta. Na stronie nacoidamojepieniadze.pl oprócz budżetu Mirosławca można znaleźć także budżety innych miast.

Dodatkowe informacje