Urząd Miejski w Mirosławcu

baner baner baner baner Some description here
Zmniejsz domyślny rozmiar czcionki na stronie Przywróć domyślny rozmiar czcionki na stronie  Zwiększ domyślny rozmiar czcionki na stronie
Zmień język strony na angielski - tłumaczenie odbywa się za pomocą usługi google translator powered by Google

Nowy regulamin oraz cennik opłat za korzystanie z cmentarzy

 

Informujemy, że od 12 kwietnia 2017 roku obowiązuje nowy regulamin oraz cennik opłat za korzystanie z cmentarzy i urządzeń cmentarnych na cmentarzach komunalnych gminy Mirosławiec.

Groby dziecięce, ziemne pojedyncze, ziemne rodzinne i murowane pojedyncze na cmentarzach komunalnych w Mirosławcu, Jabłonowie i Hankach, podlegają opłatom, zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz.U. z 2015r., poz. 2126 z późn. zm.). Groby, za które nie została wniesiona opłata, mogą zostać wykorzystane do nowych pochowań, przez co istniejące obecnie groby ulegną likwidacji.
Informacje o grobach i opłatach udzielane są w Urzędzie Miejskim w Mirosławcu ul. Wolności 37, 78-650 Mirosławiec pokój nr 3 oraz pod numerem telefonu 67 259 61 42.
Przypominamy również, że pod adresem http://polski-cmentarz.com/miroslawiec/ dostępna jest strona umożliwiająca odnalezienie grobu swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. Wyniki poszukiwań można wydrukować lub zapisać na komputerze. System umożliwia ponadto zapalenie wirtualnego znicza.
Nowy regulamin oraz cennik można pobrać w załącznikach.

Dodatkowe informacje